שינוי מין

תמונה של ד״ר אלון לירן

תהליך שינוי מין מתחיל בשינוי נפשי, בהכרה וביציאה מהארון, ובהמשך, כל אחד לפי תפישתו האישית, מוסיף שינויים פיזיים באמצעות מגוון רחב של ניתוחים אפשריים. יש הבוחרים לעבור ניתוח שינוי מין כדי לתקן תחושה המפריעה להם ( כגון, הקטנת חזה לנקבה ההופכת לזכר), ויש הבוחרים לעבור את כל היצע הניתוחים הכירורגים הקיים, ורק אז ירגישו התאמה בין הגוף והנפש. שינוי מין מנקבה לזכר כרוך בנטילת הורמונים ומקיף שינוי נפשי במקביל לשינוי פיזי. ד"ר אלון לירן, מומחה לכירורגיה פלסטית אסתטית ומשחזרת, מיקרו כירורגיה ושינוי מין, במרכז הרפואי שיבא, מסביר מהו התהליך של שינוי מין ומהן האפשרויות הניתוחיות הקיימות לביצועו.

 

לצפייה ומידע נוסף

ד"ר אלון לירן
המרכז הרפואי שיבא, תל השומר
תמונה של ד״ר אלון לירן

תהליך שינוי מין מתחיל בשינוי נפשי, בהכרה וביציאה מהארון, ובהמשך, כל אחד לפי תפישתו האישית, מוסיף שינויים פיזיים באמצעות מגוון רחב של ניתוחים אפשריים. יש הבוחרים לעבור ניתוח שינוי מין כדי לתקן תחושה המפריעה להם (כגון, הקטנת חזה לנקבה ההופכת לזכר), ויש הבוחרים לעבור את כל היצע הניתוחים הכירורגים הקיים, ורק אז ירגישו התאמה בין הגוף והנפש. שינוי מין מזכר לנקבה כרוך בנטילת הורמונים ומקיף שינוי נפשי במקביל לשינוי פיזי. ד"ר אלון לירן, מומחה לכירורגיה פלסטית אסתטית ומשחזרת, מיקרו כירורגיה ושינוי מין, במרכז הרפואי שיבא, מסביר מהו התהליך של שינוי מין ומהן האפשרויות הניתוחיות הקיימות לביצועו.

 

לצפייה ומידע נוסף

ד"ר אלון לירן
המרכז הרפואי שיבא, תל השומר
תמונה של ד״ר אלון לירן

תהליך שינוי מין מתחיל בשינוי נפשי, בהכרה וביציאה מהארון, ובהמשך, כל אחד לפי תפישתו האישית, מוסיף שינויים פיזיים באמצעות מגוון רחב של ניתוחים אפשריים. יש הבוחרים לעבור ניתוח שינוי מין כדי לתקן תחושה המפריעה להם (כגון, הקטנת חזה לנקבה ההופכת לזכר), ויש הבוחרים לעבור את כל היצע הניתוחים הכירורגים הקיים, ורק אז ירגישו התאמה בין הגוף והנפש. ד"ר אלון לירן, מומחה לכירורגיה פלסטית אסתטית ומשחזרת, מיקרו כירורגיה ושינוי מין, במרכז הרפואי שיבא, מסביר על תהליך ההכנה לקראת ניתוח לשינוי מין.

 

לצפייה ומידע נוסף

ד"ר אלון לירן
המרכז הרפואי שיבא, תל השומר